2024 Mahalli İdareler Genel Seçimleri’nde 1 milyon 629 bin 953 seçmenin bulunduğu Adana’da CHP’li mevcut Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, yeniden başkanlığa seçildi. Kesin olmayan sonuçlara göre, Seyhan Belediyesi’ni CHP’li Oya Tekin, Çukurova Belediyesi’ni CHP’li Emrah Kozay, Yüreğir Belediyesi’ni CHP’li Ali Demirçalı, Sarıçam Belediyesi’ni MHP’li Bilal Uludağ, Aladağ Belediyesi’ni CHP’li Kemal Özdemir, Ceyhan Belediyesi’ni CHP’li Kadir Aydar, İmamoğlu Belediyesi’ni CHP’li Kasım Karaköse, Karataş Belediyesi’nin CHP’li Ali Bedrettin Karataş, Tufanbeyli Belediyesi’ni CHP’li Ahmet Aktürk, Yumurtalık Belediyesi’ni CHP’li Erdinç Altıok, Feke Belediyesi’nin Yeniden Refah Partili Çömert Özen, Kozan Belediyesi’nin MHP’li Mustafa Atlı, Karaisalı Belediyesi’ni MHP’li Bekir Şimşek, Pozantı Belediyesi’ni MHP’li Ali Avan, Saimbeyli Belediyesi’ni Bağımsız aday Mahmut Dal kazandı.
Related Posts
Sakarya’da iki kraliyet pitonu bulundu!
Sakarya’nın Karasu ilçesinde jandarma ekiplerince yapılan operasyonda iki kraliyet pitonu bulundu.
Kaygan yolda zincirleme kaza: 5 yaralı
Van’ın Saray ilçesinde yağmur yağışından dolayı kayganlaşan yolda meydana gelen zincirleme kazada 5 kişi yaralandı.
Bahar Kaban’ın 22 Haziran’da düğünü olacaktı, işe giderken öldürüldü
Küçükçekmece’de, işine gitmek için kaldırımda yürüyen Bahar Kaban silahlı saldırısı sonucu hayatını kaybetti. Olayla ilgili yeni detaylar ortaya çıktı.